Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem találom a Windows Movie...

Nem találom a Windows Movie Makert-t, miközben le van töltve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy fél órája telepíteni akartam a Win Movie Makert, de kiadta, hogy előtte telepítenem kell valami NET-keretrendszert. Mondom oké, ha ez kell hozzá, legyen. Telepítette a gépem a programot, és akkor megint megpróbáltam letölteni a videóvágót. Kiadta, hogy telepíthetem a Windows Essentials 2012, amiben benne van a Movie Maker, meg még pár Windows-os dolog. Oké, gondoltam miért ne, letöltöttem azt is. És most itt ülök tétlenül, keresem a vágó programot, de sehol semmi. Kiírta, hogy ,,Windows Essentials 2012 - Kész! A Windows Essentials legújabb verziójával rendelkezik." Ennyi, kész, nincs tovább. Tiszta idegbeteg vagyok már, hogy hol lehet az a nyamvadt program :DD Szóval legyetek szívesek, segítsetek, fontos lenne! Előre is köszönöm!

2015. dec. 6. 17:26
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Keresődbe írd, és megmutatja...kb.: c-windows- windows live mappa asszem.
2015. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:

[link]

pontosan ott kell lennie!:)

2015. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, nagyon szépen köszönöm! :))
2015. dec. 7. 16:36
 4/4 DjImipapa ***** válasza:
Szívesen!:)
2015. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!