Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ebből baj lehet NCoreon?

Ebből baj lehet NCoreon?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak küldenék meghivót aki itt van nálunk. 2 hónap múlva menne csak haza mivel itt dolgozik nálunk (külföldről jött) és ha jól tudom az ncore meghivók egy idő után érvényüket vesztik. Na most ha én küldök az e-mailjára egy meghivót és ő az én IP cimemről jelentkezik/regisztrál majd be akkor nekem lehetnek ebből gondjaim? A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. dec. 7. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Például mire gondolsz? Az egész ncore hót illegális. A meghívókban meg ott van, meddig érvényesek.
2015. dec. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ncore wiki, kb 13 másodperc volt megtalálnom.


"Meghívhatom-e családtagomat, ha 1 IP címünk van és külön számítógépről lépünk be?


Igen, de csak abban az esetben, ha külön számítógépről léptek be. Tehát sem belépni, sem tölteni nem szabad egymás gépéről.

IP-cím egyezést a félreértések elkerülése végett kötelező feltüntetni, melyet a Beállítások / Extra / "Üzenet a Staffnak" boxba írva tehettek meg."

2015. dec. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem, mikor bevezették ezt az 1 gépről 1 account című hülyeséget. Én a mai napig nem jöttem rá, hogy hogyan tudják teljes bizonyossággal megállapítani, hogy ugyanaz-e a gép!? :D Amit le lehet kérni távolról abból nem azonosítható egyértelműen a kliens gép. Szóval szerintem ez kamu a részükről továbbra is. :)
2015. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Hát ha már van egy másik session id a gépen ami egy másik felhasználóhoz köthető, az azért gyanús lehet. :)
2015. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Privát böngészés... :) Ilyen süti és egyebek már eddig sem voltak alkalmasak ilyesmire. IP semmit nem ér router mögül, JS-el és user_agent-el szintén átverhető/kijátszható/letiltható szóval... Még a youtube is rengeteget küzd, hogy az egyedi látogatókat azonosítani tudja (több-kevesebb sikerrel), de az ncore-n ezt már tökéletesen "megoldották"! :D Jót röhögtem, mikor bevezették ezt.
2015. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem azt mondtam hogy nem kijátszható, hanem azt, hogy ha ott van a session id, akkor tudják hogy az másnak a gépe.
2015. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 Igen, igen, nem a válaszod akartam "támadni" ezzel, csak emlékszem micsoda szigorral harangozták be az új szabályokat! Már akkor kérdezgettem a staffot, hogy ezt mégis hogy szeretnék kivitelezni: "már meg van oldva"! :D Persze az "titok", hogy hogyan...

A valóság az, hogy ezzel csak szerették volna megfélemlíteni azokat akik önmagukat hívták meg miután warnolták őket. (Na nem mintha ez megoldható lenne, hiszen elég szigorúak a meghívás feltételei ahhoz, hogy csak olyan tudjon meghívni aki betartja a "játékszabályokat" ők pedig eleve nem kapnak warnt. Tehát duplán értelmetlen a dolog... :))

2015. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor elvileg nemszabadna piszkálnia az ncorenak ha egy gépről van regizve esetleg még töltve is egy ideig?!
2015. dec. 7. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

A feltöltés az más tészta.

A regisztráció esetében elvileg nem lesz gond, csak egy privát munkamentből lépjen be a másik fiókkal.

2015. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
asszem most ha beléptél egy ip-vel akkor azzal az ip vel nem regisztrálhatsz talán 1 napig.. bár ez egyszerűen kijátszható
2015. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!