Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most ez illegális így? A...

Most ez illegális így? A gépemre a Windows-al együtt volt telepítve az Office 2013. Már lassan 1 éve kiírja az Office az indításnál egy ablakban, hogy nincs regisztrálva, de ha bezárom az ablakot akkor minden rendesen működik benne.

Figyelt kérdés
Használható továbbra is így, vagy jobb ha megvásárolom?

2015. dec. 7. 20:50
 1/3 tabaki ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a teendő... a LibreOffice sosem ír ki ilyesmit.
2015. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Amíg működik, addig használhatod. Egy idő után (nem tudom, hogy mikor) már nem fognak működni funkciók. Meg tudsz nyitni fájlokat, de kezelni nem. Van ingyenes lebutított online verziója, abból is hiányzik csomó funkció. Ha szükséged van rá, vedd meg, vagy használj helyette ingyenes LibreOfficet vagy Google Táblázatokat.
2015. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát ha már 1 éve így működik, akkor szerintem már továbbra is fog működni.

Remélem nem illegális így, mivel én semmit nem csináltam vele. (se aktivátor, semmi...)

2015. dec. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!