Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4 periódikus fps...

Battlefield 4 periódikus fps drop, megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval van egy teljesen új PC-m, kb 1hetes a bébi. Ezelőtt egy éve hogy elkezdtem összerakni hozzá a hardware-eket. Na most ugyebár feltettem crysis 3-at, Battlefield 4-et, cs:go, The Forest-et...és még sorolhatnám. A helyzet a következő: Eddig csak Battlefield 4-be vettem észre (kb 3 napja) hogy a játék egy "X" idő után el kezd akadni. Ezt úgy kell elképzelni hogy van vagy úgy 50-68fps-em és hirtelen, mondjuk 20 perc játék után leesik az fps-em ilyen 20-35-re ez tart úgy kb 4-5-6 másodpercig aztán megint oké az fps-em olyan 5-6 percig és ezt folyamatosan csinálja. A beállításokat levettem ultráról medium-ra antialising-et kiszedtem, ssao-t is, mindent ami nem fontos a teszt érdekében. Kerestem rá megoldást hogy "Lehet hogy a cpu-ban 8-ból le van parkolva 4mag" le is volt parkolva a 8-ból 4mag, aktiváltam a maradékot de ugyan úgy fennáll a probléma. A driver-eket is frissítettem(VGA) szint úgy meg van a probléma. Na most akkor mizujs?


Van bárki akinek ez a problémája?

-

Talált már erre valaki megoldást?

Válaszokat köszönöm!


PC infóm


Alaplap: ASRock 970 Extreme4


VGA: Sapphire Radeon R9 270X 2gb DDR5 DUAL-X


CPU: AMD FX8320 8core 3,5GHZ


CPU HŰTŐ: Arctic Freezer A30


TÁP: FSP HEXA+ 500W


RAM: Kingston HyperX 8gb DDR3


KÉPERNYŐ FELBONTÁS(asztalon és játékban): 1680x1050



2015. dec. 8. 13:47
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gephaz?

egy belepos tapegyseged es egy belepos alaplapod van


ezeknek nagyon jo szelozes kell


meleget fuj tap hatul? nem poros, szöszös semmi?


hofokokat neztel mar?

2015. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ház: zalman z11 plus

táp éppen hogy csak nyom valami melegecske langyoska levegőt.

cpu: 56-60c

vga: 56-60c

2015. dec. 8. 22:21
 3/4 A kérdező kommentje:
még teljesen új nem hinném hogy lenne benne por
2015. dec. 8. 22:21
 4/4 A kérdező kommentje:

viszont találtam valamit. azt hiszem meg van a probléma csak nem tudom mit jelent. itt van 2 kép


[link] fps drop előtt

és itt ki van lila rublikázva az "AUX" szó ami egyik pillanatról a másikra felugrott 80+c

[link]

2015. dec. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!