Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Youtube Music Downloader...

A Youtube Music Downloader miért csak a szám első felét tölti le és a többit miért nem?

Figyelt kérdés
Más programoknál is láttam már ilyet, de még mindig nem tudom, hogy miért van ez így. Egyébként, hogy lehet ezt orvosolni vagy van más program, ami jó ilyenre. A Tubetilla-t ismerem, de mikor letöltöm valamiért nem nyitja meg a progit:/ Pedig régen műkösött csak újra lett telepítve a gép és mikor újra letöltöttem nem működött. Töltésnél valami olyat írt, hogy nincs rendes szerződése vagy nem a készítőjéé vagy valami hasonló... de vagy 10 oldalról töltöttem le és mindenhol ez van:/ Úgyhogy vagy valami más jó programot vagy valami segítséget kérek az előző két példához! Köszi:)
2010. márc. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

aTube catcher a legjobb sztem, alapból tud konvertálni is , csak nem magyar


[link]

2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szükséges semmilyen progi ahhoz,hogy a Youtuberól letöltsél,elég ha a videó címét beírod a fönti ablakba.

[link]

2010. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom youtube-s dolgok letöltésére a DVD video soft programjait, ugymint freeyoutubedownload, és freeyoutubetomp3 ingyenes és működik és megvagyok vele elégedve. Googleban megtalálod, csak írd be.
2010. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget^^
2010. ápr. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!