Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mortal Kombat X androidos...

A Mortal Kombat X androidos verzióját voltaképp hogyan kell használni? Böködöm az ujjammal a képernyőt és ennyi?

Figyelt kérdés

Ugye a Mortal úgy néz ki hogy háttér előtt áll szemben két harcos. Az egyik én vagyok és ütök rúgok stb. PC változatban adott billentyűvel üt rúg hajol lehet kombinálni ütés és hajolás egyszerre stb.

De androidos változatban hol vannak a kezelőgombok? Ott áll a harcosom, böködöm a képernyő adott részét az ujjammal és egy böködés egy ütés. Dupla gyors böködés hárítás. Néha van swipe.


És ennyi lenne? Mert ez így marha nagy túró az egész, 5 perc alatt halálra unom. Nyomogatom az érintőképernyőt a harcos meg ütöget, de hogy rúgok hajolok fordulok stb?

PC-n kilométer hosszú a keyslist és mind egy mozgást eredményez-de itt?


2015. dec. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden játékstílust lehet érintőképernyős irányításhoz adaptálni. Az ilyen típusú játékok például pont ilyenek.
2015. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem. A játék remek minősítést kapott a play storeban toplistás game-ezek szerint sokaknak ez tetszik?

Én régi pc-s mortálosként max röhögni tudok ezen a szutykon. Grafika jeles irányítás mínusz egyes.

Ez a játék így nem egy gamernek még egy ötéves pistikének se kihívás.

2015. dec. 10. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan. Én az Injustice: Gods Among Us telefonos változatát próbáltam és az is nulla az asztali konzolos/PC-s változathoz képest. Kb. kétszer elindítottam, aztán töröltem.
2015. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én az Injustice: Gods Among Us


Ugyanaz az Unreal engine motorja van ez a magyarázat a káprázatos grafikára és a nulla játékmenetre.

Az a játék volt a másik hatalmas csalódásom.


De ha akarsz még csalódni: Marvel Champions.

Hulkkal Thor Vasember stb ellen? Jól hangzik? Hát csak jól hangzik sajnos egy nulla az is.

2015. dec. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!