Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan programot keresek...

Egy olyan programot keresek ami egy avi filmre "felteszi" (ráégetve) a feliratot? Valami egyszerűen kezelhetőt ha tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


/Video>Filters>Subtitle>Subtitler/

2010. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

épp valamelyik nap csináltam :)

AVI ReComp


ha érdekel, elküldöm

2010. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ és 21.22 érdekelne ha eltudod küldeni nagyon szépen megköszönném!
2010. márc. 23. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

21.22-es vagyok

*****


könnyű használni :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! 21.22 csak azt szeretném kérdezni hogy ezzel a programmal rá lehet rakni a feliratot a filmre úgy mintha rá lenne "égetve"
2010. márc. 23. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

persze... leírom:

Forrás és Eredmény

Abban a legelső a forrásfájl... Avi keresése gomb, és megkeresed.

A Forrás és Eredmény fül mellett fenn, van egy olyan, hogy haladó. Azon belül: Felirat. Kipipálod azt, hogy Be-/kikapcsolás. Utána: Felirat betöltése


Aztán pedig a feladatlistában elindítod a folyamatot!

2010. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy ott, ahol a filmet kikerested, alatta van egy olyan, hogy Eredmény fájl... Avi mentése (ezzel megadod, hogy hova mentse a filmet) és utána indítsd a folyamatot.
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!