Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 mennyit eszik?

Windows 10 mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy erre a gépre érdemes lenne-e feltelepítenem a Winfos 10-et | Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 Ghz-es proci ATI Radeon HD 4600 vidikari 4GB DDR2-es 800 Mhz-es RAM | Ehhez nem értek, mert ilyet még sosem csináltam. Szóval azt szeretném megtudni, hogy honnan tudom letölteni? És hogy telepítsem fel. Meg hogy szükséges-e hozzá a gép újratelepítése. Igazából játék céljából akarom használni. Állítólag gamer kompatibilis. :D Jobban, több FPS-el futnának-e rajta a játékok? :D Bocsi a hülye kérdésért, de ilyet még nem csináltam, és még nem értek ehhez. Ezekre szeretnék választ kapni. Előre is köszönöm!

2015. dec. 12. 12:45
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Valamivel kisebb a gépigénye, min pl. a Windows 7 -nek (ez főleg a light -osabb grafikus felületnek köszönhető), szóval ilyen szempontból nem kell tőle félned. Viszont a HD4xxx sorozatra nincs AMD driver, csak amit a Windows 10 hozzárendel. Az pedig nem tud annyit mint az AMD által készített driver. Szóval a te szemszögedből, ha játékra használnád, akkor rossz választás.


Egyébként, mivel másik op. rendszert telepíteni kell, vagyis újratelepíteni. A frissítő telepítés a beállítások, programok megtartásával. Kókányolás, mind mindig, és hibákhoz, teljesítmény csökkenéshez vezet. Szóval tiszta telepítés ajánlott.

2015. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! A Windows 8 jobb választás lenne?
2015. dec. 12. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ez az én véleményem, de én biztosan nem raknám még fel a win10-et, tele a net azzal, hogy hogyan kell kikapcsolni a GYÁRILAG beépített kémkedési funkcióit. :D


Szerintem Win 8.1


A csempéktől való félelem meg addig tart amíg nem használod 10 percig, olyan mint egy teljes képernyős start-menü, semmi hátránya nincs.

2015. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
A Windows 8.1 -hez sincs HD4xxx driver.
2015. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Windows 7 :(
2015. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben... Akkor marad. :D Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 13. 13:27
 7/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a Windows 7 SZERINTEM az egyik legjobban összerakott rendszer. Használom a Win10-et de előtte Win7 volt nagyon sok éven át és nem volt vele semmi bajom. Amíg használható, addig kár lenne csak azért váltani, mert van újabb....
2015. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem... Csak gondoltam hátha... Egyik ismerősömnek egy kicsivel erősebb gépje van mint nekem, most nem részletezném a konfigot. És Win 7-en eléggé szaggatott neki a Watch Dogs, de feltette a 8-at, és tökéletesen fut neki mediumon...
2015. dec. 18. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem a win7 hibája volt, csak már tele volt mindenfélével "szemetelve", attól volt lassú. (már ha tiszta telepítést csinált, nem frissítést)
2015. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!