Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA SA bugos skin mit tehetek?...

GTA SA bugos skin mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval úgy kezdődött a dolog, hogy készíteni akartam egy skint 3dsmaxben,szépen ráillesztettem az elemeket stb.Ezután lerendereltem a skint és ott nem volt semmi külső hibája.Amikor betettem a tesztszerveremrem, hogy kipróbáljam, akkor bizonyos elemeket fehéren ábrázol( [link] lehet hogy valamit a txd editorba szúrtam el, vagy lehet mással van a hiba, nem tudom.Remélem kapok valamiféle segítséget, nagyon el kélne :)

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



#szerver #bug #3DS MAX #gta sa mta #txdeditor
2015. dec. 12. 16:41
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Texture hiba a dolog!


1. Az lehet, hogy a méretarányokat elírtad, és a textura nem illik rá az adott object-re.

2. Mivel csináltad a texturát? - Photoshopnál lehet olyan probléma, hogy a kép színbeállításai miatt, a SA engine nem látja, és a default szín jön be, ami ez a fehér.

2. Lehet, hogy rossz illesztetted rá a 3dsbe a texturát.


Ezek jutnak hírtelen eszembe.

Ezt a videót nézd meg, hátha segít.


https://www.youtube.com/watch?v=GAjbYTnwvbE


Üdv! - KINGTHECHOLO

2015. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!