Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állíthatnám be, hogy...

Hogy állíthatnám be, hogy mindig közepes ikonok jelenjenek meg miniatűrök helyett, ha megnyitok egy mappát?

Figyelt kérdés
Állandóan miniatűrök vannak és mindig azzal kell kezdenem, hogy Nézet > Közepes ikonok. Egy nap vagy 100-szor kell ezt megtennem újra és újra. Köszi szépen!

#mappa #miniatűr #nézet #közepes ikonok
2015. dec. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ctrl+görgetés
2015. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A semminél ez is több, de ezzel ugye nem állattam be állandóra. Ezzel csak annyit értünk el, hogy mindig, ha belépek egy mappába, akkor ctrl + görgetés következik. Köszi a segítséget.
2015. dec. 14. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából ennyit tudtam tenni, mert fogalmam nincs, miért következhetett ez be.


De egy mappán belül kell ezt beállítani, vagy mindig külön-külön mappában egyesével?

2015. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, hiába nagyítom fel egyszer, utána jöhet ismételhetem is végtelenszer.. :) köszi azért!
2015. dec. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!