Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 4 telepítésénél...

Fallout 4 telepítésénél isdone. Dll hiányzik? Sok mindent megpróbáltam, de nem segített. Már egy napom ráment, de nem sikerült javítani. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval: Windows 7-re egyből felment anno, viszont csináltam egy windows 10 tiszta telepítést. Fel akartam tenni a játékot, de negyedénél megáll és csak annyit ír ki, hogy "ISDone.dll" semmi mást.


Amiket kipróbáltam:

-Telepítettem directx-et, videókártya driver frissítve.


-Dll Files Fixer kijavította az átlata talált összes hibát.


-Manuálisan is próbáltam megoldani, letöltöttem ezt a dll-t és beraktam megfelelő mappába, parancssornál viszont hibát írt ki "Lehetséges, hogy az isdone.dll modul nem kompatibilis a windows ezen verziójával. Ellenőrizze stb stb." 64 bites operációs rendszer van fent, elvileg ahhoz valóval próbálkoztam, de később kínomban már mindegyik verziót kipróbáltam, de nem jött össze.


Van esetleg még valami más megoldás? Kezdek már bekattanni :/



2015. dec. 15. 12:30
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
2015. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétan nem ez volt a kérdés, de ha sehogy nem tudom ezt megoldani akkor lehet visszateszem 7-et...
2015. dec. 15. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a vírusirtót a telepítés idejére.

Tölts le másik release-t.

Vedd meg a játékot.

2015. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Am meg tervezem, hogy megveszem, de nem most.
2015. dec. 15. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Eredetivel nincs probléma, vígan fut Win10 alatt. Szóval a tört játékkal van a gond, ez biztos.
2015. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felraktam Steamet, Dota 2, meg Borderlands 2-t, mert már untam magam. Mst valamiért megint megpróbáltam telepíteni kínomban Falloutot mielőtt kitörölném, erre szó nélkül felment. Hogy mi változott azóta, nem tudom, de örülök :D
2015. dec. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!