Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen VST effekteket ajánlaná...

Milyen VST effekteket ajánlanátok zeneszerkesztőhöz?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen jobb effektek vannak annál amit ad a program? A gyári effektek nem olyan kidolgozottak!

2015. dec. 15. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik program?
2015. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zénevű ***** válasza:
100%

Miért nem írod be a googleba, hogy "best vst effect" ?

Hihetetlen, mennyi jó ötletet lehet meríteni onnan.

2015. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

FL Studio

Beírtam, de nem adott ki normális dolgokat!

Bármelyik gyártót nézzük nekik mindegyik a best.

Nekem olyan kell ami másnál bevált, működik!

Amiket profi producerek is használnak, elismernek!

A gyári pluginek nekem elég gyengéknek tűnnek!

2015. dec. 16. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a Fruity cuccai, külön pluginként is használok egyet-kettőt más DAW alatt, mert jók. Persze én is jó vagyok, így könnyű jót kihozni a jóból. Keress olyat, hogy VST bundles, így egy-egy nagy gyártó effektcsomagjait találod, és leginkább a legkedveltebbekét.
2015. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A szoftverfejlesztők sem dolgoznak ingyen, a VST-k is ugyanúgy pénzbe kerülnek.

De ez effektfüggő, az effektek pedig attól függnek, hogy te mit akarsz játszani.

Szerintem nyilvánvaló, hogy a drágább pluginek minőségibb eredményt fognak hozni, mint a legtöbb ingyenes.

Ha például a gitárjátékodat akarod felvenni és szükséged van egy effekt-, vagy erősítő emulátorra, a BIAS FX-ről jókat hallottam.

2015. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!