Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 újraraktam 93 gb rendsze...

Win 7 újraraktam 93 gb rendszernek 365 gb programoknak nem fog belassulni a gépem? Mert anno 465 gb 1 particiót használtam és utána elégé akadozott miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 02:19
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Nincs összefüggésben az akadozással. A két partíció inkább azért jó, mert így el vannak különítve az operációs rendszer és más programok fájljai, a felhasználó hasznos adataitól. Így ha szükségesség válik egy újratelepítés, nem kell vesződni az adatmentéssel, tiszta telepítéssel egyből újra lehet telepíteni.
2015. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Belassulni be fog idővel, mert windows. Ahogy szaporodnak a frissítések és a programok és nő a registry is, idővel lassulás lesz egy friss telepítéshez képest. Sajnos ez "normális" működés.


Ellenben a particionálás egyébként nem rossz dolog. Persze nem kell túlzásba vinni, de két részre osztani jó dolog. Én egyébként a dokumentumok és egyéb személyes mappákat is áthelyezném a helyedben...

2015. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!