Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítés probléma?...

Windows 7 frissítés probléma? (sürgős)

Figyelt kérdés

Először is kijelentem, hogy én is IT-s vagyok, ezért fordulok hozzátok mert még ilyet nem láttam.

Kaptam egy Toshiba L40-12X laptopot, hogy tegyek rá Windows 7-et és telepítsem fel. Ezzel semmi gond, szépen felment a win7, driverek, office stb..

És eljön a Windows frissítés, ami minden egyes alkalommal 6 órát vesz igénybe a keresése. Kb 50-et talál, és amikor feltelepítem szépen kéri az újraindítást, és hopp se kép e hang. Fórumokon olvastam hasonló problémát, de ott olt egy kurzor is a képen, itt pedig tök fekete és semmi nincs. Annyit figyeltem meg, hogy amikor szépen lefutottak a BIOS műveletek, akkor a HDD led egyáltalán nem is világít. Csökkentet módban sem hajlandó elindulni, mert semmi fájlt nem tölt be. Úgy is próbáltam, hogy friss Win7, arra a frissítések, ugyanez a probléma. Próbáltam még "régi" (nincs SP1) win7-et is telepíteni, illetve idén januárit is, ugyanaz a probléma állandóan.

Ha tapasztaltatok ilyet, kérlek osszátok meg velem, mire jutottatok.



2015. dec. 16. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
MArha sokáig fog tartani, de próbáld ki hogy a frissítéseket egyesével telelepíted, és előtte mindig felírod hogy épp melyiket raktad fel. Amikor a gép elszáll, a legutóbb telepített frissítést tiltsd le.
2015. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
A merevlemez állapota milyen? Egy live rendszerrel kellene próbálkozni, hogy a hardveres hibák kiderüljenek.
2015. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A HDD állapota a HDSentinel szerint 83%
2015. dec. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!