Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spore működése leállt A...

Spore működése leállt A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára. Hogy lehet ezt a hibát megszüntetni?

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot és különböző időközönként (10-30 perc után) kidob ezzel a hibával. Régen másik gépen, ugyan ez volt, csináltam egy másik lényt, és nem dobott ki többé, de most nem működik, hogy másik mentést csinálok. Néha más játékból is kidobál ilyen hibával.

Win 8.1

Core i5-4210u

16GB RAM

GeForce GT 840M 4GB



2015. dec. 16. 16:27
 1/3 anonim válasza:
Az a tippem, hogy nézd meg a vincsesztert, hogy nincs rajta vírus, vagy a videó illesztő program a legújabb. Meg nekem gyanús a win 8, szerintem a win 7 jobb játékokra. A win 10-et még nem próbáltam, még nem volt :D
2015. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem a win xp és vista utáni operációs rendszereken tipikus hiba.. az indító ikonon jobb gomb- tulajdonságok- kompatibilitás- és próbáld meg win xp módban futtatni és ugyanitt állítsd be hogy rendszergazdaként indítsa.. a játék fel van patchelve a legújabbra?
2015. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

előző gépemen win 7 volt, azon futott, viszont volt olyan játék, amivel ugyan ez a gond volt. win 7-et akartam telepíteni erre is, de a laptopom csak win 8-cal kompatibilis. a videókártya naprakész

ki próbáltam, xp módban is ugyanúgy kidob :/

2015. dec. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!