Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan ingyenesen...

Létezik olyan ingyenesen letölthető program, vagy on-line program, amivel meglévő pdf elemit lehet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Egy csomót hirdetnek pdf editorként, de ezalatt általában azt értik, hogy beleírhatsz, én viszont törölni szeretnék belőle egy képet,és már egy tucat progit kipróbáltam, ami nem tudja.

2015. dec. 16. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan program, ami nem tölthető le ingyenesen? Aligha. Adobe Acrobat Pro. Majd meggyónod. :D
2015. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tehetem, mert csak intézeti gépem van, és nem bízok benne, hogy mindenhonnan el tudom tüntetni, azonkívűl ilyen nagy programra helyem sincsen elég
2015. dec. 17. 00:25
 3/6 A kérdező kommentje:
egy nyamvadt képet szeretnék csak törölni, egyszeri alkalomra kicsit túlzás lenne
2015. dec. 17. 00:26
 4/6 tabaki ***** válasza:
Nincs a gépen új MS-Office, LibreOffice vagy OpenOffice? Ezekkel is megpróbálhatnád.
2015. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konvertáld át word-be, szerkeszd, aztán ments pdf-ként.
2015. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem sima szöveg, eszméletlen más lett a konverzió
2015. dec. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!