Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra raktam gépet és a Windows...

Újra raktam gépet és a Windows Update csak keres de semmi, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újra raktam a gépem és nem megy a Windows Update.

Mindent felraktam ugyebár, viszont rányomok a Windows Update Frissítések Keresésére és csak tölt és tölt de semmi. Már próbáltam utána olvasni de nem találtam rendes választ, vagy megoldást. Akinek volt már ilyen gondja és sikerűlt megoldania, kérem segítsen.


OP Rendszer: Win7 Ultimate 32Bit.

Nem ír ki semmi hibakódot csak keres, reggel 8óta csinálja de semmi.



#frissítés #hiba #Windows 7 #keresés #32bit #win7 ultimate 32bit #update bug
2015. dec. 18. 09:18
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nekem is egy csinálja a Laptopom. Megoldást nem találtam rá. Ráadásul ilyenkor 50% a proci használat és folyamatosan zabálja a memóriát.


Próbáld ki ezt (hátha)

[link]


A link -be a csillagot cserélt "i" betűre. Másképp nem engedi beszúrni.

2015. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.


Megpróbáltam. 2-3 dolognál valami Hiba: 87-et írt ki majd végig mentem az összesen de ugyan az a hiba csak keres és semmi.


Melesleg a win7 ultimate 32bit-et interneten töltöttem le meg windows loaderrel aktiváltam de eddig is így csináltam és nem volt vele gond.

2015. dec. 18. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Várni kell vele. Sokat. hagyd ott éjszakára. Az első frissítés eléggé pofánvágja a windowsokat.

Nekem a win 10 frissítés egy napig futott.

2015. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerűlt 1 windowsu pdate hibaelhárítóval csinálnom valamit és most ezt adja ki:

KÉP: [link]


Hibkaód: 0x80244019

2015. dec. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!