Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagrammon követem meg nem...

Instagrammon követem meg nem követem. Látta?

Figyelt kérdés

A kérdésem elég bonyodalmas. Van egy fiú aki tetszik, és véletlenül bekövettem instán, pedig nem akartam, mert nem annyira mély még a kapcsolatunk. Kérlek ne nevessetek ki. A kérdésem arra irányulna, hogy kapott-e értesítést arról, ha én gyakorlatilag a követés után egy másodperccel már nem követtem?

Értelmes válaszokat legyetek kedvesek írni.

Köszönöm: 18/l



2015. dec. 19. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapott, úgyhogy tervezgesd a magyarázatodat.
2015. dec. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
wááháhááhhh ezek a cuccok mennyi kapcsolatot tesznek tönkre :D
2015. dec. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi értelmes hozzászólásokat, azért leírom a tapasztlatom, mert kipróbáltam, hátha valaki szintén olyan felhevült állapotba kwerül, mint én..

nem, nem kap róla értesítést (kipróbáltam egy másik regisztrációval) de ha pl éppen a bekövetés pillanatában ráfrissít, akkor megjelenik meki az értesítés. de mivel azonnal nem követjük az illetőt, amikor rákattint az értesítésre semmi nem lesz neki ott.

remélem tudtam segíteni. EGyébként az ilye bakik véletlen követés néven futnak az interneten, és a legtöbb közösségi oldalon hasonló a szituáció.

Egyébként, kedves Válaszolóim, nem kell magyarázkodnom, nem az anyját szidtam, és közel sem biztos, hogy tönkretenné a kpcslatot, lehet, hogy pont ez segítene elmélyíteni.

elnézést a hibáimért, tudom, hogy vannak, elefonról voltam.

2015. dec. 19. 15:05
 4/4 anonim válasza:

Ugyan ez a balyom nagyon sokszor..

Igen, nem kap róla értesítést, ugyan így van ez a véletlen like-okkal..(persze ugye kivéve ha frissíti)

2016. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!