Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Windows 98 telepít...

Hogyan kell Windows 98 telepítőlemezt készíteni ImgBurn-nel?

Figyelt kérdés
A Windows 98 Second Edition-t az nCore-ról szedtem le (az eredeti MSDN-eneset), csak ezt ki kéne írni cd-re úgy, hogy tudjak bootolni róla. Hogyan?

2015. dec. 19. 14:16
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Alapból úgy fogja kiírni. Kiválasztod az első funkciót (Write image file to disk). Kitallózod a képfájl (Source)

Beállítod a sebességet (Write spped) nem túl gyorsat. Majd megkezded az írást azzal a legnagyobb gombbal.

2015. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mekkorára szoktad az írás sebességét venni?
2015. dec. 19. 14:28
 3/8 A kérdező kommentje:
.iso formátumban szedtem le, azzal is ugyanígy kell?
2015. dec. 19. 14:37
 4/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Írási sebességre jó szokott lenni az alapértelmezett. Az ISO a legelterjedtebb lemezképfájl formátum, ez a módszer jó hozzá.
2015. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerezz hozzá boot disket is.
2015. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
#5: A 98 SE alapból boot -olható. A 98 Gold nem volt az, meg a 95 és korábbi változatok.
2015. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na úgy írtam ki, ahogy mondtátok, de nem jó! Megnéztem, a telepítő nem látja a fájlokat, tehát rossz a CD!
2015. dec. 19. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan a baj: megadta magát a merevlemez (nem hajlandó semmi telepítőt sem elindítani).
2015. dec. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!