Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pokemon Leafgreen, többi lent!?

Pokemon Leafgreen, többi lent!?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem,hogy pokemon leaf greenben hogyan tudom a Kadabrámat átváltoztatni Alakazam-ra?

2015. dec. 19. 19:14
1 2
 1/12 Krisipoke ***** válasza:
El kell cserélned egy másik játékossal, akinek szintén van GBA-ra egy főszériás Pokémon játéka. Aztán persze vissza is lehet cserélni.
2015. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÉS azt hogyan tudom meg tenni?
2015. dec. 20. 12:35
 3/12 Krisipoke ***** válasza:
Szerzel egy GBA összekötő kábelt, és vagy mégegy GBA-t egy Ruby/Sapphire/Emerald/FireRed/LeafGreen verziót, vagy egy havert, akinek szintén van ilyen kombinációja, és akkor bármelyik Pokémon Centerben lehet cserélni. Vagy alapból a LeafGreenhez jár egy Wireless Adapter is, azt is lehet használni.
2015. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha a havernak sincs alakazamja?
2015. dec. 20. 20:46
 5/12 Krisipoke ***** válasza:
Az lényegtelen. Ha elcseréled Kadabrát bármire, abban a pillanatban továbbfejlődik, és aztán visszacserélhetitek.
2015. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úúúúú,nagyon hálás vagyok!ÉS mi a véleményed a játékban Kingler-ről?(Krabby átváltozása)
2015. dec. 21. 19:13
 7/12 Krisipoke ***** válasza:
Én nagyon szeretem Kinglert, de nem túl jó harcban (legalábbis a LeafGreenben semmiképp). Azért, mert míg a fizikai támadóereje elég nagy, a speciális meglehetősen kicsi, és mivel a LeafGreenben még minden víz és jég támadás speciálisnak számított (vagyis közel minden jó támadás, amit meg tud tanulni), ezért nem túl használható.
2015. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem! Akkor te miben használod?Esetleg a te pokemon csapatod letudnád írni?
2015. dec. 22. 15:10
 9/12 Krisipoke ***** válasza:

A későbbi generációkban jobb, ahol szét vannak bontva normálisan a fizikai és a speciális támadások, és pl. a Crabhammer fizikainak számít, és így jó neki. Meg ott már megtanulja pl. a Rock Slide-ot, ami szintén jó támadás neki.

Nagyon sok Pokémon játékom van, és mindegyikben külön csapatok, nagyon sokáig tartana mindent leírni :)

2015. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudnál îrni új jatekot?
2015. dec. 22. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!