Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 5 létezik olyan verzió...

A GTA 5 létezik olyan verzió amiben nem kell regisztrálni a Social Club -ba és nem kell hozzá internet. Egyszóval internet nélkül is lehessen játszani a GTA 5 tel olyan verzió nincs mert ez így tök szar?

Figyelt kérdés

Olyan jó volt a GTA Vice City Meg A GTA San Andreas azokhoz nem kellett frissítés és nem kellett online-on baszakodni hozzá. Tök szar így a GTA 5 játék hogy internet is kell hozzá. Meg regisztrálni.

Nins olyan verzió amihez nem kell net feltelepítem a 60 g -át a 7 dvd-ről krekelem ozt lehet játszani mint a vice citynél ???? Mert ez így tök gáz szerintem.



2015. dec. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nincsen
2015. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Viszont ha torrentezel úgy lehetséges hogy van. De ha megvetted az eredetit akkor szentem ne töltsd le. És mérges leszek ám ha torrentezel!!!

UI.: előző voltam

2015. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó nagy szar játék ez a GTA V
2015. dec. 20. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eredeti,akk nem kell hozzá internet!Mert offline módban is tudsz játszani singleplayerbe!Azt nem mondanám hogy szar lett,csak nem akarják hogy feltörjék!Ezzel azt szerették volna megakadályozni!De hiába....
2015. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!