Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet animációs filmet megcsinálni autocad-en megszerkesztett 3D-s tárgyakból amiket a videóban mozgatni szeretnék?

Figyelt kérdés

Néhány saját tervezésű gépet szeretnék vizuálisan megjeleníthetővé tenni amiket autocad-en szoktam általában megtervezni.


Mondjuk túl profi az autocad-ben se vagyok, talán még ott is lehet animációt készíteni. nekem valami egyszerű program kellene. lehetőség szerint ne kelljen hozzá izomgép hogy videót készítsek vele. nem ám hogy szaggat a képkocka mint az atom miközben videózok.



2015. dec. 20. 20:52
 1/1 tabaki ***** válasza:

Biztos, hogy ott is lehet animálni:

[link]


Egyébként meg, ha valami gyakoribb 3d-formátumba tudod exportálni (pl. OBJ, 3DS, WRL, STL, PLY), beolvashatod a Blenderbe is. Nagyon jó az animációs rendszere, de nem állítom, hogy néhány nap lesz megtanulni. A gépigény a renderelés minőségétől függ, egy működést bemutató csinos vázlathoz nem kell erőmű, a valósághű megjelenítéssel viszont megizzaszthatod a legcombosabb gépet is -- de ez nyilván így van a többi programnál is. A profi szoftverek közül a legismertebb a 3D Studio Max és a Maya, mindkettő alkalmas az animálásra. Szerintem a gépigényük alapból nagyobb a Blenderénél, de ezekben is a renderelés az igazi próbatétel.

2015. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!