Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows XP nem akarja meg...

A windows XP nem akarja meg jeleníteni se a tálcát se az ikonokat mért van ez?

Figyelt kérdés
Windows Xp-m van és mikor elindítottam nem akar se a tálca se az ikonok mit tudok most tenni ?
2015. dec. 20. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
És még anyi hogy még az explorer.exe se tudom elindítani
2015. dec. 20. 21:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Újraindítással próbálkoztál már?
2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fersk ***** válasza:
Csökkentett módban sem?
2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik sem segít
2015. dec. 21. 07:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Még valaki ? :(
2015. dec. 21. 07:02
 6/8 Lajos54 ***** válasza:

Próbálkozhatsz egy rendszer visszaállítással, ha esetleg valamit telepítettél mostanában, és esetleg az kutyult bele.

De meg lehet próbálni a telepítőt elindítva a Javítást választani, talán az rendbe teszi.

2015. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kell a rendszert viszálitást elindítani mer semmit nem tudok megnyit csak a feladat kezelö segítségével
2015. dec. 21. 13:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem kellenek a válosszok mer meg oldodott a probléma az volt a gond hogy az explorer exe nem ment és egy másik mappábol ki másoltam és már minden megy noproblem de azér köszi a váloszotokat :)
2015. dec. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!