Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni légyszi?...

Valaki tud segíteni légyszi? Zenét összevágni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyszerűen nem boldogulok,meg türelmem sincs.

10 zenéből szeretnék részleteket összevágni effektekkel,kb.az 5. progit töltöttem le,de nem megy sehogy,pedig nem gondoltam,hogy kifog rajtam.

Ajánlanátok valami jó egyszerű progit?Köszi


2015. dec. 21. 20:55
 1/2 anonim válasza:
Audacity 1.3,vagy Goldwawe,de a legjobb az Fl studió én a 11-et használom! :D én is zenélek és az Fl studióban mindent meg lehet csinálni!
2015. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Az már baj, ha türelmed sincs! Azon nem igazán tudunk segíteni.

Jó lenne tudni, hogy melyik az az 5 program, amivel nem boldogultál.

Én amúgy az ingyenesek közül az AudaCity-t ajánlanám, én legalábbis meg vagyok vele elégedve.

Azt viszont ne kívánd, hogy valaki lépésről-lépésre leírja, hogyan csináld.

A lényeg röviden: a zenékből kivágod a neked szükséges részeket, elmented egy mappába egyenként, majd új projektként szépen sorba berakod őket a szerkesztő sávra. Ott még igazíthatsz rajt, rárakod az effekteket. Persze az is kérdés, milyen effektekre gondolsz, tudja-e a program azokat.

Ja, és a végén elmented. De a legtöbb programnál a mentés egy olyan formátum lesz, amit csak az adott program tud kezelni. Ez azért van, hogy bármikor újra elő lehessen szedni, és akár tovább szerkeszteni.

Ezért a végén exportálni kell, olyan formátumban, ami neked megfelel. Ezt már le lehet játszani bármelyik player segítségével.

2015. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!