Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESS letilotta az oldalt mert...

ESS letilotta az oldalt mert virosos. De nem is jártam ott, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Eset smart security-t használok, minden oké vele, volt már hogy egy oldalt nem engedett megnyitni merthogy virusos. most olvasgatom egyik sportportalt (amint mindig szokom) és hirtelen kiirja, hogy letiltott egy oldalcim elérését, mert virusos. kérdem hogy ha más nem is volt megnyitva meg semmi, akkor hogy lehet ez? elvileg virus nincs a gépen, szokom futtatni virusirtot?

kicsit megilyedtem hogy nemhogy valaki ,,turkál,, a gépemben vagy valami...


2010. márc. 23. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy oldalt több helyről vírusosnak jeleznek, és az EsetSoft megvizsgálja és tényleg, akkor a következő vírusadatbázisban benne lesz, hogy x oldal vírusos, ne engedje rá a böngészőt a víruskereső. Tehát nem te látogattad a vírusos oldalt, hanem a világban valaki más, aki NOD-ot használ, mint te. Többek közt ezért jó egy aránylag sűrűn frissülő vírusirtó, mert megelőzést is csinál, nem csak gyógyítást.
2010. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ezt nem tudtam eddig :)
2010. márc. 24. 10:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!