Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Steam piaci...

Adamhu99 kérdése:

Hogy lehet a Steam piaci korlátozását feloldani? Hogyan kell játékot eladni?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy azért mert még semmilyen játékot nem vettem meg rajta pénzért? Vettem a gamager.com-on egy játékot és sajnos nem fut a gépemen jól (10 fps) (a gépigény a minimumnál volt, szóval gondoltam hogy low grafikán majd elmegy 25-30 fps-sel), ez a Steam fiókomhoz van csatolva.., de én el szeretném adni, mert nem tudok vele játszani, úgy látszik hogy ez nem lehetséges..


Csak én néztem el valamit vagy tényleg nem adhatok el semmit egyelőre? És hogy tudom ezt a korlátozást feloldani?



2015. dec. 22. 21:59
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ez nem korlátozás, hanem a vásárlási feltétel része, hogy nem lehet eladni a vásárolt játékot.

Legfeljebb visszatérítést kérhetsz a vásárlát követő 14 apon belül, illetve ha legfeljebb 2 órát játszottál vele:

[link]

2015. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy az itt a probléma...

45 percet játszottam és 3 napja van meg...

[link]

2015. dec. 23. 13:50
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Vásárolt játékot akkor sem adhatsz el, csak játékok kiegészítő tárgyait.

[link]


Illetve lehet játékokat csere-berélni, de csak az ajándékként vásárolt és nem aktivált játékokat.

[link]

2015. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, rendben, köszönöm az információt.
2015. dec. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!