Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez az automatikus javítás?...

Mi ez az automatikus javítás? (Windows 10 Pro 64bit)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap újraraktam a gépem, teljesen szabályosan,(minden eredeti), majd felraktam az avastot, kiírta, hogy nem vagyok védve, mert minden ki volt kapcsolva benne, mondom bekapcsolom. Nem történik semmi, gondoltam lehet azért, mert a win. defender be van kapcsolva (pedig annak automatán ki kellene kapcsolnia) akkor újra akartam indítani a gépet, talán akkor, megoldódik, erre többet a gép nem indult el, csak azt írta, ki, hogy "Automatikus javítás, diagnosztika", meg hogy az automatikus javítás nem tudta kijavítani a számítógépet, és hiába csinálok meg minden opciót, semmi nem jó, rakhatom újra az egész gépet... már most rakom újra hatodszorra és már nagyon elegem van..mióta az eszemet tudom mindig így csináltam és már vagy 5 éve az avastot használom..eddig semmi ilyen nem volt. Amúgy minden meghajtót leformáztam, a BIOS beállításokat visszaállítottam az alapbeállításokra, mondom hátha valamit elállítottam, kihúztam minden meghajtót, csak azt az ssd-t hagytam benn, amire a rendszert akarom rakni, de semmi ugyan az, a hiba, ha felteszem az avastot, és újraindítom a gépet..

Ha valaki valami megoldást tud, legyen szíves írja le.

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. dec. 23. 12:00
 1/2 CspCsj ***** válasza:
Ha az csak Avast telepítése után van baj, akkor lecserélném az Avastot másra...
2015. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Újraraktam megint, most azzal kezdtem, hogy letöltöttem a firefoxot és utána az avastot érdekes módon, most bekapcsolt rendesen az avast és újra is tudom indítani a gépet, ilyet még nem láttam, kíváncsi leszek, hogy, ha felteszem az alaplap és a vga drivert, akkor is jó lesz-e.
2015. dec. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!