Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szoftvert ajánlotok,...

Milyen szoftvert ajánlotok, ha elektromos gitárt szeretnék a gépemen rögzíteni/effektezni/keverni? Külső hangkártyára is szükségem lesz? Ha igen, milyenre?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Adobe audition + VST pluginként a guitar rig
2015. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Guitar rig vagy Bias FX. A Guitar Rig van plug-in és külön programként is, de van beépített felvevő funkciója is, vagyis az elég úgy önmagában. Külső hangkártya azért jó, mert direkt ilyen célokra gyártották, alacsonyabb zajszinttel tudsz dolgozni. Remélem segítettem
2016. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem külső hangkártya nélkül nagyon halk volt a jel.

Kénytelen voltam venni ezért egyet, de nagyon örülök hogy megvettem. Sokkal szebb a hangja, nemcsak a gitárnak.

(egy Roland duo capture mk2 -t vettem, ha érdekel.)

effektek: Engem a Bias FX lenyűgöz. Szedd le a demót (mert az ingyen van) és próbáld ki. :)

2016. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!