Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 7 telepitö mért nem...

Takacs Lorand Robert kérdése:

WINDOWS 7 telepitö mért nem indul?

Figyelt kérdés

Sziasztok Windows7 64x szokásos modon akarok telepiteni Bioszbol az Enter gombot nyomkodva betölti a CD t de nem a telepitö jelenik meg 2 választást ad az elsö hiba kijavtást végez a második Windowst inditja.Bioszbol is a CD/DVD meghajtó van beálitva hogy tudom elinditani a telepitöt?

válaszokat kösz.



2015. dec. 23. 22:00
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Akkor vagy nem bootol róla vagy nem fogadja el a billentyűzetet mert egy régebbi gép és USBs a bill.
2015. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen USBS a bilenytyűzet de edig is ezt használtam a gépemet tajaj nyáron vetem nem egy nagyon régi gép

Proceszor:AMD A4-5300 AUP with Radeon 3,40 Ghz

4Gb Ram

Video kártya AMD Radeon 7480 D

ez a gép nem egy üs kövűlet csak furcsálom hogy nem telepiti az op rendszert

2015. dec. 25. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A telepítő kizárólag alapértelmezett eszközöket fogad el, PS billentyűzetet és egeret. Az USB eszközöket NEM. Ha ez asztali gép, akkor ilyeneket szerezz be, ha laptop, akkor a tapipadot kell használnod.
2015. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a Windows7 például valamiért lefagy, újrainditod és a Hibajavítót tölti be, akkor hiába van a laptopon USB egér, kizárólag a tapipaddal lehet vele kommunikálni.
2015. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
PC t használok egér,bilenytyűzetnek USB csatlakoztatoja van ezeket használtam edig is mikor OP rendszert tetem gondtalanul feltelepitete.De viszont az utobbi Windows telepitésekor CMD be át kelet convertáljam a Hardot GPT formátumba ez hatásal lehet Windows telepitésekor?
2015. dec. 25. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj...
2015. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!