Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook messengerből a...

Facebook messengerből a hangüzeneteket le lehet valahogy menteni?

Figyelt kérdés
Google Playen már próbáltam rákeresni erre való appra, de nem találtam. Se a webes felületen, se a messengerben nem látok ilyen opciót.

2015. dec. 23. 23:43
 1/7 anonim válasza:
nem.
2015. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Számítógépen keresztül le tudod tölteni operával a hangüzeneteket. Hogy telefonon hogy kell azt nem tudom nem próbáltam még.
2016. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Razo20 válasza:

Ha le van töltve az opera a gépre akkor utána hogyan kell le tölteni?????????

Sürgös lenne a válasz

2016. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy kis ikonak leni kell a hangüzenet mellet amivel le tudod tőlteni opare böngésző kell hozzá
2016. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Attila727 válasza:

Én Opera böngészőben a video downloader pro kiegészítővel töltöm le. Elindítod a lejátszást, a kiegészítő jelzi hogy le tudja tölteni. Mp4 formátumban szedi le.

Mozilla alatt a video downloadhelper kiegészítővel töltöm le. Mindig el kell indítani hogy megtalálják.

2016. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Telefonrol eg,szerübb. Ezen az alkalmazason keresztül

[link]

2020. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali!



Honnan tudom, hogy az illető meghallgatta a hangüzenetemet? Mert csak annyit irt hogy Latta 15.48.

2021. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!