Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb php, html,...

Melyik a legjobb php, html, css szerkesztő program?

Figyelt kérdés

A weblapkészítéshez melyik a legjobb program ami nagyjából átfogóan tartalmazza a php, html, css, javascript stb. programokat? Kinek mi a tapasztalata?

Válaszotokat előre is köszönöm:)))!


2015. dec. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"a php, html, css, javascript stb. programokat?"

Ezek nem programok, hanem programozási- (php/javascript) illetve leíró- (html, css) nyelvek.


Egyébként kinek mi jön be.

Én például a Komodo Editet ( [link] ) preferálom, de valaki a Notepad++-ra ( [link] ) esküszik, megint mások az Eclipsre ( [link] ) vagy az arra épülő Aptana-ra ( [link] ), valakinek a Sublime Text ( [link] ) válik be, de feltörekvőben az Atom ( [link] ), a Brackets ( [link] ) is.


A Hungarian Unix Portálon pont most volt ilyesmiről szavazás:

* [link]

* [link]

2015. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést a pontatlanságomért, gyorsan írtam nem olvastam át.. köszönöm a választ!
2015. dec. 24. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még php-s koromban a bracketsre esküdtem, tetszett a beépített tesztlehetősége.
2015. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mentek a zöldek:)
2015. dec. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!