Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Lounge nevű oldalon ha...

Nayem kérdése:

CS:GO Lounge nevű oldalon ha fogadni akarok akkor miért nem küld a bot trade offert a steamemre?

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek a 'Place Bet' gombra akkor a jobb alsó sarokban megjelnik ez 'Wait a bit for a bet offer...' a Protection Code és a BOT neve, de ID már nincs ott. Ezután tölt egy kis ideig majd a 'My Bet'-nél nincs semmi... Nem is küldött a BOT semmiféle üzenetet pedig nekem minden nyilvánosra van állítva.

2015. dec. 25. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert kevés a bot és az üzemeltetők nem akarnak több botot beállítani!+Sokan fogadnak!Sokszor kell próbálgatni és reggel tegyed fel a téteket,mert akkor még nincsenek leterhelve vagy késő este!
2015. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt irja ki hogy nincs bot. Hanem amikor ramegyek hogy place bet miutan mar kivalasztottam a skineket es a csapatot es akkor a jobb also sarokban megjelenik az amit irtam de a bot id je nem. (Ha bot nincs elerheto akkor azt egy kis ablakban jelzi). Miutan eltunt onnan a jobb also sarokbol amit kiirt nem tortenik semmi, azon kivul hogy a my profilnal a raktaramban nincs ott amit feltettem a meccsre. Szoval eltunik onnan de semmi uzenet nem jon a bottol.
2015. dec. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!