Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopom nem kapcsol ki a...

A laptopom nem kapcsol ki a normál leállítással, csak ha utána hosszan nyomom a be/ki kapcsoló gombot?

Figyelt kérdés
HP250 G3 notebookról lenne szó. Először win 8.1 volt fent, utána win 7, most meg win 10. A probléma mind 3 rendszernél fenn áll, az energiagazdálkodási lehetőségeknél minden normálisan van beállítva. Eddig nem találtam megoldást. Esetleg valakinek van/vont-e már ilyen problémája?
2015. dec. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári driverek fent vannak?
2015. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden gyári, eredetileg is ezt csinálta.
2015. dec. 26. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, és a hp.com-ról a hp250 g3 drivereit felrakta valaha is valaki?
2015. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, onnan szedtem le a drivert.
2015. dec. 27. 02:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit google angolul, és azt találtam, igaz Ubuntu körökben csak, hogy a bios setupban az USB3 beállításai közt az USB3 módot Automatic helyett Enabledre kell állítani, és huss, működik gyönyörűen. Hogy a gyakorlatban mi lesz a különbség a kék portokon ettől, azt nem tudom. Valószínűleg annyi az egész, hogy automatikus helyett simán beengedélyezve majd az ősrégi, USB3 előtti rendszereknél nem fog az UEFI betolni egy kompatibilitási réteget, hogy legalább USB2 módban működjön a kék luk... Tehát kábé soha nem lesz semmi másképp tőle, leszámítva remélhetőleg a bootot.
2015. dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!