Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Smallpdf nagyon jó program...

A Smallpdf nagyon jó program volt, de újabban nem konvertál ide-oda, hanem kér egy OCR ( optikai szövegfelismerő ) programot. Mit lehet csinálni, hogy megint tökéletes legyen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb pdf->word , word->pdf konverter?
2015. dec. 25. 22:54
 2/5 CspCsj ***** válasza:

doPDF-et próbáltad?

[link]

2015. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A dopdf-et fel is tettem, az pdf-et csinál mindenből. A Smallpdf-et meg én ajánlom ha nincs meg, mindent konvertál, tömörít, mindent tud.
2015. dec. 26. 19:13
 4/5 A kérdező kommentje:
online, nem kell feltenni
2015. dec. 26. 19:16
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Kösz! Megjegyeztem a SmallPDF-et, ha legközelebb ilyesmire lenne szükség.


Az OCR-rel kapcsolatban a weboldalon a GyIK-nál van talán válasz, - lehet, hogy csak "véletlenül" feltelepült egy próbaverziós partnerprogram:

"Do you have a desktop version of your software?


No, we don’t offer desktop version, the Smallpdf application is online only.

Because many users asked for this feature, we have partnered with the company IRIS® to offer an PDF compressor for Windows and Mac.

To convert documents from PDF to Word, Excel and PPT, we have a partnership with Solid Documents and sell their software for Windows and Mac directly on Smallpdf.

We have tested both solutions extensively and can ensure that they are the best solutions out there for desktop."

[link]

2015. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!