Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 64bit nemrég telepíte...

Windows7 64bit nemrég telepített oprendszerrel egy wireless külső router telepítése és egy utaztatás után (nem tudom bármelyikkel összefügg-e) nem indul még csökkentett módban sem. Mi lehet a gond? SOS!

Figyelt kérdés

A gépet költöztettem kocsival vidékre a nagypapához, de le nem esett és minden pont ugyanaz vidéken is, legfeljebb az erőmű más ami az áramot szolgáltatja. SOS, mivel holnap hazautazom és a gép videken marad! Minden segítséget, ötletet köszönök!


Addig eljut, hogy kiválaszthatom a csökkentett módot, vagy normál módot és utána csak tölt a windows lobogó logójával vagy a knight rideres zöld futócsíkkal attól függően, hogy melyik módot választottam. Már volt, hogy fél órát is vártam, semmi változás nem volt, tehát nem időre van szüksége :)

Ja még annyi, hogy a CPU időt hiába állítottam be, visszaállt a kezdetire, gondolom a gombelemet kell cserélni.



2015. dec. 26. 17:13
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:

A gombelem lemerülés tud furcsa dolgokat okozni. Például a többi BIOS beállítást sem tartja meg, ami jelen esetben is probléma lehet, ha nem az alapbeállítás használatos.

Amúgy az utaztatásra gondoltam, hogy az tett be neki. Egy Live rendszerrel érdemes lenne ránézni akár csak a HDD Smart adataira.

2015. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!