Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Reader-ben hogyan tudom...

Adobe Reader-ben hogyan tudom a beszkennelt lapokat egymás után rakni?

Figyelt kérdés
Külön külön beszkenneltem egy füzet lapjait, de az Adobe Readerben csak külön külön tudom megnyitni és nekem jobb lenne úgy, hogy csak görgetnem kellene az egeret lefele és így jönnének az oldalak egymás után! Ezt hogyan tudom megoldani, hogyan kell beilleszteni egy PDF után egy másikat?
2010. márc. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Reader-ben sehogy.

Acrobat kell hozzá, vagy valami más pdf szerkesztő.

2010. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Acrobat az nem az Adobe Reader? akár hol keresem az Acrobatot, mindig az Adobe Reader egyes verzióit adja a kereső!
2010. márc. 24. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Adobe Acrobat:

[link]

Adobe Reader:

[link]


valószínűleg azért nem találod a különbséget, mert korábban a Reader-t úgy hívták, hogy Adobe Acrobat Reader.

valószínűleg éppen azért változtatták meg a nevét, hogy ne legyen keveredés.


A Reader csak arra jó, hogy olvass vele pdf-et. (van egy-két funkciója plusszban, de a lényeg az olvasás)

Neked az Acrobat kell, ami kifejezetten szerkesztő, vagy valami más pdf szerkesztő program.

2010. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa! Köszi szpn! :) Már találtam egy másik szerkesztőt, állítólag jobb az Adobe családnál, de..., nemtom!
2010. márc. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!