Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg teheti ezt? Bővebben lent

Meg teheti ezt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam azzal fenyeget hogy feltöri az MSN em....Meg lehet ezt csinálni? És ha megteszi feljelenthetem?
2010. márc. 24. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a jelszavad MSN-en akkor nem tudja feltörni csak ha ellopja a jelszavadat valamilyen módon, vagy kilesi amikor beírod, vagy kém programmal.

Elég erős jelszónál a próbálgatásos módszer nem fog menni, bele un előbb utóbb. Lehetőleg nem olyan szó legyen a jelszavad amit jellemző rád, például becenév vagy hasonló, hanem értelmetlen kis és nagybetűkből és számokból álljon.

Pl.ilyen: HgNu4rbt5eDp8 ezt az életben nem tudja kitalálni.

2010. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm....várom a többi választ!
2010. márc. 24. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Na az a lényeg ha fel is töri akkor sem tudna vele sok mindent kezdeni. Pl ha attól félsz hogy látni fogja az eddigi beszélgetéseidet akkor megnyugtatlank mert azzal hogy feltöri az MSNedet avval az előzményekhez nem fér hozzá.

"Csupán" pl a te nevedben fog tudni írni másnak. de ha ez történne átírod a jelszvad és annyi.

2010. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért hülye nem vagyok :D

ez tudtam....inkább a másoknak írástól félek :/

2010. márc. 24. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, azzal tol ki Veled, hogy rettegésben tart! :D

Mert, miért tenné, ha így is a frász kerülget!

2010. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van benne valami...
2010. ápr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!