Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy ilyen...

Miért van az hogy ilyen terheli a gépet?

Figyelt kérdés

Win10 és nagyon sokszor a folyamatoknál elkezdi ezt a


"Rendszer és tömörített memória"


nem befejezhető folyamatot ami megeszi a proci 40%-át de ilyenkor írni, youtubezni, semmit sem tudok mert akad a gép, írás közben is másodpercenként megakad a kép ameddig ez le nem áll, valamikor 5 perc, olykor több órán át sújt...


Valami ötlet?



2015. dec. 27. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jó helyről warezoltad a telepítődet, megeshet, hogy bitcoint bányászik a feltöltőnek több millió gyanútlan gépével együtt.
2015. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Windows 10 ami a gépemen van teljesen eredeti, microsoft oldaláról letöltött , eredeti CD kulccsal.


Gépen EREDETI Eset Smart Security 9 minden opcióval bekapcsolva.

2015. dec. 27. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy drivergond. Gép típusa és/vagy összetevői?
2015. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sony VAIO VPCF24M1E


FullHD kijelző, i5 2450m 8GB DDR3 1333mhz és 320GB WD SATA III, nVidia GT540M 2GB



Azóta rájöttem, hogy a böngésző eszi meg, ha bezárom és újraindítom jó lesz xy ideig.

2015. dec. 30. 01:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy memtest sokat segítene. Ha ez megnyugtat a Vaio a másik a Samsung húgyok mellett, ami hajlamos ilyen random fagyós meg bemarhulós hibákkal boldogítani két-három év után.
2015. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

UP!


Ismét elővenném ezt a kérdést, bár hozzátenném a 'Rendszer és tömörített memória mellett' a 'Rendszermegszakítások'ra is gyanakszom.


Annyi különbség van nálam, hogy csak az egér akadozik, de "valamikor 5 perc, olykor több órán át sújt... "

2016. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék a megoldásra, nálam is megeszi a cpu-t, és szaggatnak a videók, de ha bezárom a google chrome-ot akkor megszűnik a terhelése. Pár napja raktam újra a rendszert azzal a reménnyel hogy megszűnik ez a problémája, de sajnos nem szűnt meg. Szintén eredeti Win10 Pro 64bit. Mindig a legfrissebb driverekkel.
2016. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amire rájöttem az, hogy ha sokáig vagy FaceBookon, vagy esetleg 9GAG akkor ha azt bezárom és újra megnyitom (azt a lapot) akkor újra jó lesz.


Azaz a chrome egy idő után betelik talán?

2016. márc. 14. 14:17
 9/11 anonim válasza:

Van egy tippem és kérdésem is egyben.


Egy mini wifi antennán veszem a routerből a jelet, van egy genius i8050 wifi billentyűzetem és egy gigabyte eco600 wifis egerem. Ha kiiktatom az egeret (legalábbis egyelőre), nem 'laggol' be a gép.


Nálatok vannak-e wifis/bluetoothos eszközök rákötve a gépre?


Azt hallottam, hogy a wifi antennám és az egerem talán ugyanazon a porton akarnak működni, ezért akadozik a rendszer. (előfordulhat, hogy nem pontosan írom ide vissza a hallottakat) Okozhatja-e ez a problémát és ha igen, mi lenne a megoldás, illetve merre induljak el fórumokon?


Egyelőre nem nyitnék ennek új témát, de valószínű, hogy az lesz belőle.

2016. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Más csatornára állítottam a wifi antennámat, a vezeték nélküli eszközök így nem ütköznek, a hiba megszűnt.
2016. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!