Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Battlefront...

Megvettem a Battlefront 3-mat, de ha rákattintok az ikonjára, akkor az alábbi linkelt hibát dobja ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A gépem videokártyája:Intel HD Graphics 4000

Processzora:Intel Core i3-3110M CPU @ 2.40 GHz

Ha más adat kell,akkor a gépem: Packard Bell Easy Note TV


Link a képhez: [link] Jpg



2015. dec. 27. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

32bites:

[link]

64bites:

[link]

2015. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
64bites,de megpróbáltam másik gépemen,az 32bites,annál már a telepítés elején kiírta,hogy 64bites kell.
2015. dec. 27. 16:18
 13/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom letölteni a fölöttem kiírt linket,írom,h mi a helyzet,de ha valaki tudja,hogy mit kell,akkor hívjon skypeon,nevem:visegradyricsi07
2015. dec. 27. 16:23
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt,írja,hogy "ez a telepítőcsomag nem támogatott ehez a processzor típushoz"
2015. dec. 27. 16:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Vettél volna inkább konzolt-.-

"hogy valami NVIDIával csinálják meg" Inteles vga-d van, még szép, hogy nem települ.

"Azt,írja,hogy "ez a telepítőcsomag nem támogatott ehez a processzor típushoz" Ez azért van, mert más architectúrájú a processzorod, mint a driver amit telepíteni akarsz. Magyarán, ha te neked 64 bites a procid, és az oprendszered, akkor nem tudod felrakni a 32 bites vga drivert, egyébként felül linkelték mindkettőt szóval próbáld ki a másikat. De amúgy már írtam, hogy ezen a gépen ha futni is fog borzalmasan szaggatni fog.

2015. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én a 64biteset próbáltam telepíteni,és nekem boltban azt mondták,hogy jól fog menni,és néztem is videót,hogy hogyan fut 4000-res videokártyával,és tökéletesen ment.
2015. dec. 27. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!