Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a DayZ és az Arma 2 DayZ...

Mi a DayZ és az Arma 2 DayZ MOD külömbsége/hasonlósága?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy dayz!Max te a dayz standalonra gondolsz!

A standalon egy külön álló játék,szebb grafikával több loot-al!És még dolgoznak rajta!De kb ha ránézel akkor szerintem látszik rajta hogy mi is a különbség a két játék között!

2015. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a DayZ Standalone-ban nincsenek zombik egyelőre....
2015. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
melyiket érdemes megvenni?
2015. dec. 28. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyiket akarod.
2015. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A DayZ Standalone-ban vannak zombik megnyugtatlak. A 0.59-es patchel bekerültek. A Standalone-ban elég sok a bug, de még fejlesztik és nem sokára kiadják a béta verziót. Az Arma 2-ben nincs annyi lehetőség mint a Standalone-ban.
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A standalone tovább fejlődik mint az Arma 2 es dayz. A fizikája is sokkal jobb szerintem. Például a karakter élethűbben fut. Szebb a grafika. Hátrányok: rossz optimalizáció, kisebb bugok.


Én mindenképpen a standalone mellett döntenék.

2015. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor megéri azt a 20€ pluszt?
2015. dec. 28. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit meg, de azért nem árt ha tudod, hogy még elég bugos. Viszont ha kijön a rendes verzió kétszer ennyibe fog kerülni.
2015. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!