Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a gépem?...

Miért nem nyitja meg a gépem? Milyen programmal lenne jó?

Figyelt kérdés
Érettségire készülök, régebbi érettségi feladatlapokat oldottam meg, de le szeretném őket ellenőriz - meg valamit nem is tudtam -, ezért szükségem lenne a megoldásokra. Letöltöttem őket, de egyszerűen a Word nem képes normálisan megjeleníteni. Mindenféle furcsa jeleket, értelmetlen dolgokat ad ki. :( Mit csinálok rosszul vagy milyen program kéne?
2010. márc. 24. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, hogy matematika érettségiről lenne szó, azok feladatait nem jeleníteni meg normálisan...
2010. márc. 24. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kell hozzá:

[link]

írd be a google-be microsoft math, szerintem nem tudja megjeleníteni a képletet.

2010. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OpenOffice.org 3.2 Math a legjobb. Ingyenes progi, www.fsf.hu.
2010. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de nem nyitja meg így sem. :S Ha rámegyek, hogy abban nyissa meg, akkor azt írja, nem lehetséges.
2010. márc. 24. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A Windows-nak ismeretlen az OpenOffice Math, a fájlodat mentsd le az Asztalra, aztán jobb egérgomb: Társítás. Keresd meg az OpenOffice Math-ot és kattints rá. Amikor leszedtem végleg az MS Office-t, nekem is ilyen gondjaim voltak, a Windows nem ismerte fel, hogy mivel kell megnyitnia. Most már automatikusan kezeli pl. a Writert (szövegszerkesztő).
2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj rákeresni itt, az OpenOffice-nak nagyon jó Fóruma van. Valószínűleg beállítási probléma lesz. [link]

/viewforum.php?f=11

2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a letöltött fájlok sérültek? Sajnos van ilyen.
2010. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd le pdf-ben ne sz@rakodj.
2010. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!