Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném telepiteni a fifa15-...

Szeretném telepiteni a fifa15-öt de nem sikerül! A winrar nem találja a Z01-es fájl-t. Hol találhatom meg? Kezdő vagyok

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is pont ma néztem Pc-n, már kb 1 éve kaptam dvd n azóta nem nyúltam hozzá csak mert nincs a gépembe dvd olvasó, de most rászántam magam hogy megcsináljam és megnézzem...

hát azt kell hogy Mondjam ennél pocsékabb játékkal életembe nem találkoztam, de komolyan! először is az hogy már a telepitésnél nem úgy van hogy beteszed és máris megy az install..

még elötte telepiteni kell az Origin hülyeséget, rá vagy kényszeritve, nincs választási lehetőséged, ha nincs fiókod nincs játék, regisztrálni kell kitölteni egy sor baromságot, ezen felül frissiteni az origint ugye mióta kiadták megjelent 50000 patch ami hiányába nem inditható a játék, és ezek után elindulhat maga a telepités..

mind ennek hiányába nincs telepités. ez nállam durván majdnem 1 óra volt, csak ez a része, hogy elbibelődtem vele ide mennyek oda mennyek ezt csináljam azt csináljam... nem értem az EA mire gondolt mikor csinálta... tényleg annyira gáz ezek a fifák is már csak egyre sz.rabbak lesznek. a szponzor fsságok által, nem értem, miért nem elég egy egyszerü telepités,

Másik nagy csalódás, nem gyenge gépem van, a dvdre meg kb a fele erősségü gépigényt irják,

mégis úgy lagolt, akadt a játék, hogy egyből ki is léptem, hiába állitottam lejebb a grafikát, semmit nem jelentett, sőt,még a grafikai beállitások sem valami gazdag.. szerintem ez a játék még fejlesztésre szorult volna.

Szóval ha meg akarod kimélni magad, én nem ajánlom, bár Lehet törtön még elviselhetőbb a játék

2015. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszÖnÖm a segítséget sikerült megoldani a problémát.
2015. dec. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!