Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani hogy...

Hogyan tudom beállítani hogy az az oldal amiben benne vagyok ne tűnjön el hanem fent maradjon ha közben máshova is belépnék? Pl ha most belépnék a Freemailba is akkor ez a gyakori kérdések oldalam eltűnik.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen böngésződ van?

Általában felmész a címsor alatti területre ott találsz egy plusz jelet (firefox alatt egy zöld plusz), azt hiszem IE alatt valami négyzet van ott. Rákattintasz, bejöb egy új lap, amin már átléphetsz. Felül a címsor alatt mutatja az oldalakat is, ahol bent vagy, egy kattintással válthatsz köztük.

2010. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy eltűnik csak az az egy marad amibe belépek.Nekem nincs olyan amit írtál Nincs zöld + jelem.Van a zöld vissza nyilam majd a kék kör nyilam a kisházikó és aztán a könyvjelzőben legördülő oldalak amiket használunk.Ennyim van.
2010. márc. 24. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Illetve linkeknél jobb gomb/megnyitás új lapon (firefox esetén)
2010. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Menűsort állítsd be így: Nézet/Eszköztárak/Böngésző eszköztár/Könyvjelző eszköztár/Testreszabás. Innen húzd be az ikonokat a menűsorba. A két zöld kereszttel jelöltet is, az első az új lap megnyitása, a zöld kereszt+kék csík pedig új ablak megnyitása. Ez utóbbival több ablakot kezelhetsz egyszerre.
2010. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alatta lévő soron kell keresni, mint amit elmondtál! Ott van (ennél a kérdésnél) "Hogyan tudom beállítani...", a szöveg bal oldalán az ikon, jobb oldalon pedig egy plusz jel. Ha nincs akkor jobb gomb a címsor alatti területre (nem a kék csík, alatta, de a címsor felett) és nézd meg, minden ki van e pipálva, hogy megjelenítse.

Ha semmi nem segít, akkor töltsd le a Firefox 3.6-ot.

2010. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha régi a Mozilla Firefox, akkor töröld és töltsd le ezt: [link]

Ez a legújabb (3.6.2) és beállítható úgy, ahogy az előző válaszolók írták.

2010. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oksa kedves utolsó 18:38-as.Már csak azt nem tudom hova kell húznom mi is az a menüsor?mert még nagyon kezdő vagyok itt.Szóval benne vagyok van itt 12 ikon és hova húzzam őket?Eddig is köszike!!!
2010. márc. 24. 18:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Na meg is vagyok Mindenkinek köszönöm a segítségét.További szép estét nektek.
2010. márc. 24. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Legfelső sor: a megnyitott oldal vagy kérdés megjelenítése. Alatta a Menűsor, a Fájl, Szerkesztés, Nézet stb. a Gördülő menű (rákattintasz és megjelenik a lista), alatta az Ikonsor és a kereső, házikó a kezdőlap, lejjebb az Üzenősor (Legtöbbször látogatott, RSS friss hírek stb.). Végül a megnyitott oldalak. Érdemes megtanulni. További szép estét.
2010. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!