Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel mit csináljak? (Google...

Ezzel mit csináljak? (Google Chrome és az idegesítő letöltéses b**omságok)

Figyelt kérdés

[link]



szerkeszteni nem lehet, másikat beállítani nem lehet. ha arra a kis ikonra ráhúzom az egeret akkor azt írja, hogy "Ezt a beállítást rendszergazda lépteti életbe".


2015. dec. 28. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, malware került a gépedre! :)


Leszedheted malwarebytes-al, pl.

2015. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Te vagy az első válaszoló! :) csak szólok hogy a Chrome-ot telepítettem aztán az AVG-t és benne volt ;) ty a választ..
2015. dec. 28. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi? A Chrome-ban volt az AVG? Vagy az AVG-ben a Malwarebytes? Mi van? :)
2015. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a gép frissen lett újra telepítve, és rá telepítettem az AVG-t, aztán a Chrome-ot. és amikor elindítottam az utóbbit akkor már benne volt. amúgy: letöltöttem és lefuttattam amit írtál. hát, még mindig benne van, és nem tudok vele mit kezdeni. :)
2015. dec. 29. 16:04
 5/11 A kérdező kommentje:
fordítva. először chrome-ot aztán AVG-t. :D
2015. dec. 29. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig a malwarebytes leszedi:


[link]

2015. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát, nekem nem szedte ki.. :(
2015. dec. 29. 21:53
 8/11 DjImipapa ***** válasza:

1. Adwcleaner futtatása.

2. Chrome parancsikon jobbegérgomb- tulajdonságok, cél leírásában ha van furcsa nem odavaló httpvel kezdődő sor azt törölni, és örülni!

2015. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1. Megvolt egy barátom mondta tegnap.

2. Azt tudom, annyira nem vagyok h*lye, de mindig vissza irta mert nem volt torolve belole ugye. Orulni innentol kezdve meg valahogy nem lehet :)))))

2015. dec. 31. 08:37
 10/11 DjImipapa ***** válasza:
Nem azt mondám, hogy hulye vagy....bár elgondolkoztató, hogy ilyen szarságot élből kapásból beszedtél.....tedd újra a gépet, és ha jó helyről telepíted a gépet(többször tettem már én is, de még nem sikerült kapásból elb.....i:)) azaz a chrom-ot is többek közt, nem lehet hiba benne.
2015. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!