Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki találkozott már a...

Edócsa kérdése:

Valaki találkozott már a BEX64-es hibávl rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Nekem egy játékszoftvernél jelentkezik ez a hibajelenség, emiatt képtelen elindulni a program. Próbáltam utánanézni interneten, ahogy látom, főleg az új generációs játékoknál jelentkezik (Pl. GTAV, FIFA15, stb.), nálam az Assassin's Creed Syndicate írogatja ugyanezt. Orvoslást konkrétan nem találtam, ahogy elnéztem, a videokártyát babrálják emiatt.

Ez a hba tényleg a videokártyára vonatkozik? A játéknak elvileg mennie kellene, mégis ezt írja. Hogyan lehetne eltűntetni? Nézzek meg valamit a Windiws-ban vagy videokártya Control Centerjében, vagy inkább mondjak le róla, és vegyek egy új grafikus kártyát? (Nyilván szeretném az utóbbi opciót mellőzni... A karácsony eléggé lenyúlja az ember fizetését).


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi köze a vga-hoz elvileg, megoldás:

1) Run cmd.exe as adminstrator, once the cmd prompt opens up, type the following and press Enter:


bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff


2) If done correctly, you'll see the message "The operation completed successfully"


- If you get an "Access denied" message, then you didn't run cmd.exe as administrator.


3) Next, restart your PC


4) After your PC restarted, try running the game again


5) Hopefully you'll be playing at this stage

2015. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a módszert már azelőtt is próbáétam, hogy a kérdést kiírtam volna, a biztonság kedvéért most még kétszer megpróbáltam. Rendszergazdaként indítom a cmd-t, és kiírja, hogy sikeres a parancs lefuttatása, a probléma mégis fennáll ugyanúgy.


Az viszont megnyugtató, hogy nem a vga a ludas, legalábbis most már jobban merek bízni benne. :)

2015. dec. 29. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, és a félreértések tisztázása végett: a parancs lefuttaása után azonnal újraindítom a maisnériát. Sajnos a Windows betöltése után is nuku eredmény. :/
2015. dec. 29. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

és ez? (legutóbb elfelejtettem kimásolni)

And, it can't be told often enough, be sure to have ALL VC redistributables installed and UP-TO-DATE! This means 2005sp1, 2008sp1, 2010sp1, 2012sp1 and 2013 BOTH x64 and x86 for 64-bit systems!!

2015. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meglett! Kimaradt valahogyan egy frissítés a vga driveréről, azt hiányolta.

Köszönöm a segítséget, ment érte a zöld pacsi! :)

2015. dec. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!