Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-t megvettem, laptopom...

CS:GO-t megvettem, laptopom van, hogyan tudnék több FPS-sel játszani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most nyár végén megvettem a CS:GO-t és eddig, mint kezdő, 30 fps-sel el evickéltem egészen kereszt kaláig. Ám egyszer ismerősömhöz átmentem, és azt mondta, hogy nyugodtan játsszak az ő gépén, megnézi, hogy mit tudok. Hihetetlen érzés volt játszani, kb 15-160 fps-sel játszottam. Akkor jöttem rá, hogy nekem az a 30 fps szépen fogalmazva ló@sz (bocsánat a kifejezésért) Gépem adatai (laptop):

Processzor: Intel(R) Core(TM) i3-3217U CPU @ 1.80GHz, 1801 Mhz, 2 mag, 4 logikai processzor, 4 GB RAM.

(Bocsi, csak nem nagyon értek a gépekhez.)



2015. dec. 28. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De inkább írj ki új kérdést, kerettel. Kevés pénzből hardverapron gondolkoznék (amúgy az újonnan vásárlás híve vagyok, kivéve ha bolhapiacrol van szó) Pl egy felhasználó szokott 40 ezer forintért amd opteron konfgokat adni, 32gb rammal. Megéri 😊
2015. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!