Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen lehetőség...

Van valamilyen lehetőség arra, hogy állíthassam a wifi/router internet sebesség leadását más külső eszközök számára? (pc, laptop, mobiltelefon, tablet)

Figyelt kérdés

Asztali pc-hez van kötve közvetlenül a modem, és a wifi is.

Viszont többen is használják a családban a házban... le van kódolva, csak van e valami módszer rá, hogy korlátozzuk/leljebb xegyük az internetsebességet e külső eszközöknek? Külsős szoftver vagy hasonló esetleg?



2015. dec. 28. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Routerekben van ilyen beállítás, mármint a legtöbben. Milyen router? (gyártó+típus) Neten meg tudod keresni, hogy hol kell az adott típusnál.
2015. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
..és a hugom amikor streameli a mesét, akkor nem tudok lolozni... ezért jól kicsesznék vele.
2015. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos magán a routeren nincsen ipyen beállítás... valami program kéne hozzá vagy nem tudom. Egyépként tp- pink.
2015. dec. 29. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A routeren megy keresztül a net, az osztja ki a wifit, úgyhogy csak azon tudod állítani. Ha megírod hogy milyen router (ok, hogy tp-link, de mi a típusa?), a neten rá lehet keresni a beállításaira, hogy hol lehet ilyet. Ha lehet.
2015. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi rendes tőled, hogy segítesz, most sajna így fejből nem tudom a típusát, de, ahogy hazaérek megnézem és leírom. Mégegyszer köszi szépen!
2015. dec. 29. 16:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Na keresgéltem, meg van a neve:


TP-Link 300Mbps Wireless N Router


ÉS a Típusa, ill. milyen modell, gondolom ez a fontos:


Model: TL-WR841ND


Innentől, hogyan tovább?

Van rajta hátul reset gomb, ki-be kapcsoló, amivel az áramellátását szüntetem meg, meg van rajta wifi ki/be kapcsoló, de ennyi...

2015. dec. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!