Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a Fallout 3-nak?

Mi lehet a baja a Fallout 3-nak?

Figyelt kérdés
Megvetem az eredeti Fallout 3 nevű játékot. feltelepítem, jön egy hiba üzenet (Please insert correct DVD-ROM, select ok and restart application) Megnézem a dobozt van egy link ahol van javítás (1.7 patch) letöltöm behúzom a játék mappájába elindul, hiba üzenet (Nem található Fallout 3) itt teljesen kiakadtam. Elvileg crash-elni kellene, de nem tudom mot hogyan kell, és mivel. Segítsetek légyszíves. Köszönöm előre is.

2015. dec. 29. 08:23
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

crash? crack ra gondolsz nem?


a launcher el inditod nem? ez mar steambol idnulos vagy még siman indithato nelkule is?

2015. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja ez live os?


talan azzal lehet a problema akkor...


mar ha a futasahoz kell

2015. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy nem jol patchelted szerintem...


kell legyen a jatek konyvtarban egy jatek foprogram is es egy launcher is (jatek beallito es indito)

2015. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. igen arra gondoltam.

Live-os GOTY van egy Fallout3 és egy Fallout3Launcher.

2015. dec. 29. 10:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Elvileg indítható nélküle is
2015. dec. 29. 10:52
 6/10 anonim válasza:

és ha egy másik cracket keresel hozzá, talán úgy elindulna, veszíteni nem veszítesz vele semmit ha most sem indul akkor se fog ha nem az volt a baja.


1x próbát megér

2015. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor feltelepítem megint, ideges voltam, és letöröltem...
2015. dec. 29. 11:12
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] Megint, pedig már creckeltem 2x is
2015. dec. 29. 12:00
 9/10 anonim válasza:

Akkor töltsd le ncore nevű torrent oldalról vagy microbit.eu oldaláról. Az ottani falloutok remekül működnek és in innen töltöttem le. Rögtön benne van a crack mappa is, először telepíted a játékot. Ha kér direct x vagy hasonlót telepíted, frissíted, és ha mindel megvagy, utána a crack mappában lévő összes fáljt fogod, és behúzod a játék főkönyvtárába ahová telepítetted.


Bár általában a "bin" nevezetű mappába kell bemásolni.


Sims háromnál Bin mappába kell. Sok szerencsét!

2015. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a problémám megoldódott. Számomra a megoldás az volt, hogy angolul teleptettem, majd creckeltem, és végül magyarosítottam. :)
2015. dec. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!