Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos! Photoshop cs...

Nagyon fontos! Photoshop cs és fluid mask 3 valaki segítsen vajon így működne?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Photoshop cs 6-ot majd letöltöttem torrentről az állítólagos profi képeltüntető Fluid Mask 3-at, ami kompatibilis a photoshop cs 6-aL, A kérdés tehát az, hogy a photoshopomat megcrackeltem immáron nem csak próba verzió, viszont a fluid mask hozzá próbaverziós. De csak mint egy plugin van benne, így ha belerakom akkor nem lesz próbaverziós?

#Photoshop CS6 #fluidmask 3
2015. dec. 29. 10:58
 1/3 A kérdező kommentje:

magyarán nem fogja kiütni egymást?


Mert szeretném kipróbálni ezt a fluid mask 3-at ami egy próbaverziós plugin féle, de a photoshoppom meg "crackel" és tökéletesen működik. Az már nem próbaverziós, de az volt.


Illetve van ez az oldal:

vertustech

innen néztem, hogy van ez a progi.


Ez szerintem egy különálló program lehet.


A thepiratebay oldalán viszont olyan fluid mask 3-at találtam ami kompatibilis a cs6-al.

thepiratebay se/search/Vertus%20Fluid%20Mask/0/99/0



Remélem érthető voltam. ^^" A válaszokat előre is köszönöm.

2015. dec. 29. 11:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs szükség ilyen külső plugin-vackokra, a ps-el magában is ki lehet maszkolni bármilyen hátteret, nézd meg yt-n, rengeteg videó van.
2015. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom. Láttam őket.


Engem ezektől függetlenül az érdekel amit feltettem kérdést.

2015. dec. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!