Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent állományok átmentése...

Torrent állományok átmentése egyik kliensből a másikba, hogyan?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk váltok uTorrentről qBittorentre, hogyan tudok kb 500 torrentet gyorsan és egyszerűen mozgatni a két kliens között?

Nem szívesen dobálnám be a letöltött torrenteket a qBittorrentbe, külön megadni mindegyiknek hogy hova van az adat letöltve, ezután pedig megvárni hogy egyesével ellenőrizzék az állományukat mielőtt seedbe állnak, vagy folytatják a letöltést.

Egy régebbi uTorrentből egy újabba nem nehéz megoldani az átmentést.

Kliensek között létezik erre valamiféle egyszerű és gyors univerzális megoldás?



2015. dec. 29. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne megadni külön, hogy hova van letöltve az adat? Add meg download könyvtárnak azt ahol a cuccok vannak és add hozzá az összes torrent filet, ha jó helyet adsz meg akkor végigfut a check és seedelni fog.
2015. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez így nem is lenne gond ha minden egy helyre lenne letöltve.

A baj az, hogy nálam egy egész meghajtó van tele a letöltött anyagokkal, ahol a filmek, a könyvek, és az egyéb mind más-más mappában, esetleg almappában vannak. (Én ilyen rendszerető ember vagyok, persze ez ilyenkor hátrány :D)

Így a kb 500 torrentnek majd hogy nem egyesével kell megadni a letöltési útvonalat.

Nem lehetetlen vállalkozás. Kb 3 éve végigzongoráztam az esetet, és kb 1,5 órába telt mire mindennek sikerült seedbe állnia.

Ezért írtam, hogy ha lehet egy könnyebb utat választanék. :)

2015. dec. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!